Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00. Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: 

www.schroniskojasionka.com.pl lub na fb: https://www.facebook.com/pg/schroniskojasionka . Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 E-mail: schroniskojasionka.biuro@gmail.com W związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków. 


  Ten przyjazny zwierzętom obiekt znajduje się w powiecie zgierskim. Jest oddalony od zgiełku miasta i położony w malowniczej miejscowości Jasionka w pobliżu lasów sokolnickich. Na dużym, pięknym terenie bezpieczne schronienie oraz opiekę weterynaryjną znajdą bezpańskie psy oraz koty, porzucone a także zagubione. Nasi podopieczni zamieszkają w ogrzewanych i klimatyzowanych pawilonach podzielonych na duże boksy. Z każdego boksu jest osobne wyjście na wybieg zewnętrzny będący do dyspozycji wyłącznie  psów w nim mieszkających.

 Personel obiektu tworzą wyłącznie profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w pracy ze zwierzętami. Dla nas wszystkich   jest ona życiową pasją i powołaniem.

Jesteśmy otwarci na współpracę z fundacjami i organizacjami prozwierzęcymi prowadzącą do wyszukiwania domów dla naszych podopiecznych.